Historia | Hotel Benefis

Hotel Benefis

ogolne ogolne pokoje

Rezerwuj Online

Oferty Specjalne Podaruj prezent

Historia

Hotel Benefis*** został otwarty w maju 2008 roku i znajduje się w Dzielnicy Dębniki, położonej na prawym, południowym brzegu Wisły.

Osoby, które cenią ciszę i spokój a jednocześnie chcą mieszkać w centrum Krakowa powinny wybrać nasz hotel. Niewątpliwie jego ogromnym atutem jest lokalizacja. Ze względu na niewielką odległość od najważniejszych zabytków Krakowa, stanowi doskonałą bazę wypadową dla osób pragnących zwiedzić zarówno Stare Miasto, Salwator i Podgórze, a jego położenie od głównych arterii miasta gwarantuje spokojny wypoczynek dla rodzin z dziećmi lub osób starszych.

Hotel położony jest w sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu obok Bulwarów Wiślanych przy zakolu Wisły, skąd regularnie odpływają łódki i promy do Tyńca – Opactwa Benedyktynów. Zaledwie w kilka minut piechotą można odwiedzić Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, niedaleko znajduje się również Muzeum Narodowe. Sąsiadująca z Dębnikami, żydowska dzielnica Kazimierz to miejsce szczególnie niezwykłe, różnorodne pod względem architektonicznym, kulturowym i religijnym, stanowiące centrum kulturalne Krakowa. Lokalizacja na granicy ścisłego centrum miasta, pozwala również na łatwe podróżowanie naszym Gościom biznesowym w kierunku Zakopanego, Katowic czy Rzeszowa.

Zobacz mapę miejsc wartych zobaczenia w okolicy hotelu

Recepcja Hotelu Benefis czynna jest całodobowo i oferuje profesjonalną pomoc w każdej dziedzinie, m.in.

  • informacji turystycznej na temat atrakcji Krakowa i okolic
  • organizacji wycieczek, transferów, przewodnika, wynajmu samochodu, roweru, dorożki
  • informacji i rezerwacji w restauracjach, zakupu biletów do kina, teatru, opery, filharmonii
  • organizacji usług typu fryzjer, kosmetyczka, masaż, lekarz, opiekunka dla dziecka itp.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy w południe dnia następnego.

Hotel posiada monitorowany parking w podwórzu dla max. 5 samochodów, konieczna rezerwacja w Recepcji pod numerem telefonu +48 12 252 07 10 lub mailowo na adres benefis@hotelbenefis.pl.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij