Lokalizacja | Hotel Benefis

Hotel Benefis

pokoje ogolne ogolne ogolne ogolne

Rezerwuj Online

Oferty Specjalne Podaruj prezent

Lokalizacja

Nasz hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, w odległości ok. 3 km od Głównego Dworca Autobusowego i Kolejowego oraz ok. 15 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice.

Jak dojechać samochodem z:

Dworzec Główny: ulicą Pawią na północ, później prosto Al. 29. Listopada, Al. Juliusza Słowackiego, Al. Adama Mickiewicza i Al. Zygmunta Krasińskiego, tuż za mostem Dębnickim w prawo w ul. A.J. Madalińskiego, dalej prosto ul. Barską.

Lotnisko Balice: ul. Kapitana M. Medweckiego na zachód w stronę ul. Na Lotnisko, kontynuuj wzdłuż trasy 774, skręć w lewo w trasę 780, skręć w prawo w ul. Księcia Józefa kontynuuj wzdłuż ul. Tadeusza Kościuszki, skręć w prawo na most Dębnicki, tuż za nim w prawo w ul. A.J. Madalińskiego, dalej prosto ul. Barską.

Z Warszawy: trasą 7 / drogą E77 kierunek Radom/Kraków. W Krakowie kierunek centrum alejami: Al. 29 Listopada, Słowackiego, Mickiewicza, Krasińskiego, tuż za mostem Dębnickim w prawo w ul. A.J. Madalińskiego, dalej prosto ul. Barską.

Jak dojechać komunikacją miejską z:

Dworzec Główny:

 

Tramwaj: linia numer 2, przystanek początkowy „Dworzec Główny” w kierunku Salwator, przystanek końcowy „Jubilat”.
Autobus: linia numer 179, przystanek początkowy „Dworzec Główny Zachód (Galeria)” w kierunku os. Kurdwanów, przystanek końcowy „Konopnickiej”.

Lotnisko Balice: najpierw autobusem z przed wyjścia głównego z terminala T1 lub T2, później kolejką (ok. 200 m od terminala) na Dworzec Główny.

 

GPS: N 50 03' 07'' E 19 55' 41''
Hotel Benefis, ul. Barska 2, 30-307 Kraków
Tel. +48 12 252 07 10, Fax. +48 12 252 07 12
Email. benefis@hotelbenefis.pl
www.hotelbenefis.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij